نرم افزار مدیریت پروژه تاریخ ثبت : 1398/01/17_14:18

سه کلید برای مدیریت پروژه خلاقانه


برای اینکه بهتر از همیشه پروژه ها را مدیریت کنیم، باید خلاقیت خود را به کار ببندیم. یکدلی با اعضای تیم، مهارت های ارتباطی قوی و ابزارهای مناسب، کلید های حیاتی شما برای یک مدیریت پروژه خلاقانه هستند.

سه کلید برای مدیریت پروژه خلاقانه 

برای اینکه بهتر از همیشه پروژه ها را مدیریت کنیم، باید خلاقیت خود را به کار ببندیم. یکدلی با اعضای تیم، مهارت های ارتباطی قوی و ابزارهای مناسب، کلید های حیاتی شما برای یک مدیریت پروژه خلاقانه هستند.

yesمدیریت پروژه خلاق نیاز به یکدلی با تیم پروژه دارد

مدیریت پروژه خلاقانه، از آنجایی که با افراد حقیقی در ارتباط است، نیاز به درک متقابل دارد. شما تنها جزئیات را مدیریت نمی کنید، بلکه مجموعه ای از خلاقیت های پرشور و نگرانی ها که مربوط به افراد حقیقی هستند را مدیریت می کنید. بنابراین باید اعضای تیم خود را به خوبی بشناسید، نقاط قوت و خلاق آن ها را بدانید و اصول روانشناسی را برای آن ها بررسی کنید و این کار به شما کمک میکند که از مقاومت آنها در برابر تغییر و تصمیمات شما جلوگیری کنید و با آنها ارتباط بیشتری برقرار کنید. اینگونه، موفقیت های بیشتری در جهت رسیدن به اهداف بدست می آورید و علاوه بر آن نه به عنوان یک مدیر، بلکه به عنوان یک رهبر انگیزشی و دلسوز نمود پیدا خواهید کرد.

نرم افزار مدیریت پروژه

yesمدیریت پروژه خلاق نیاز به مهارت های ارتباطی قوی دارد

مدیریت پروژه مانند هر فعالیت مدیریتی، شامل ارتباطات گسترده ای است. اما چیزی که همواره ممکن است شما را متعجب کند برداشت های مختلف از ارتباطات و انتقال پیام هاست، به خصوص وقتی که از طریق مدیریت پروژه مخاطبان هر گونه وضعیت و پیامی را مورد بررسی قرار می دهند. باید یاد بگیرید که چگونه نظرات خود را بیان و تفسیر کنید که مخاتب کامل و صحیح به وظایف خاص خود پی ببرد و دچار اشتباه برداشتی نشود. این مهارت شامل ایجاد حس و ارتباط قوی با تیم خود می شود. و بالعکس، شما نیز باید انتظارات و پیام های همه ذینفعان و به خصوص اعضای تیم خود را به درستی درک و مدیریت کنید.

در حالی که ابزارهای مدیریت پروژه وجود دارند که اجازه می دهند این بازخورد به درستی به اعضای تیم از طریق نرم افزار منتقل شود ولی اغلب این ابزارها برای مدیریت بهتر زمان استفاده می شود. اگر فردی میان مدیر پروژه و مخاطبان او به عنوان رابط یا فیلتر قرار دارد، باید کاملا آگاه باشد که کدام بازخورد باید کامل منتقل شود و کدامیک را می توان نادیده گرفت یا تعویض کرد.

yesمدیریت پروژه خلاق نیاز به ابزارهای مناسب دارد

کلید نهایی مدیریت پروژه استفاده از یک ابزار مناسب برای تبلیغات یا بازاریابی است. این ابزار باید بتواند تمام قسمتهای در حال اجرای کار و کمپین بازاریابی را اداره کند، همچنین باید بازخورد های گوناگون در زمان های مختلف را پوشش دهد.

با به کار بستن مناسب این سه کلید حیاتی پروژه ها را خلاقانه تر مدیریت خواهیم کرد.

📌 یک پیشنهاد دوستانه 

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین فارسی آرسس یکی از قدرتمندترین نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین فارسی است که باتلاش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور فعالیت خود را از سال 1394، در راستای خدمت‌رسانی به کسب وکارها آغاز نموده است. نرم افزار مدیریت پروژه فارسی یا نرم افزار کنترل پروژه آرسس ، در اجرای این مهم از دو ابزار قدرتمند برنامه‌ریزی و کنترل پروژه استفاده می کند ( همچون نرم افزار مدیریت پروژه تسکولو ) و لذا به ابزاری کاربردی و قدرتمند برای کنترل زمان، کنترل هزینه و مدیریت منابع و نیروی انسانی تبدیل گردیده است. 

نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین فارسی . نرم افزار مدیریت پروژه فارسی. نرم افزار مدیریت پروژه. مدیریت پروژه. تسکولو ، نرم افزار مدیریت پروژه تسکولوکلمه کلیدی :

مدیریت پروژه

نام نویسنده :سپیده شاه مرادی