مدل های کسب و کار آنلاین برای کسب درآمد بیشتر تاریخ ثبت : 1399/06/05_14:55

مدل های کسب و کار آنلاین برای کسب درآمد بیشتر


تمایل دارید بدانید چطور میتوانید روش کسب درآمدتان را خودتان انتخاب کنید ؟

مدل های کسب و کار آنلاین برای کسب درآمد بیشتر

تمایل دارید بدانید چطور میتوانید روش کسب درآمدتان را خودتان انتخاب کنید ؟ چطور است که در خانه بنشینید، رئیس خودتان باشید و به‌صورت آنلاین پول درآورید یا به‌عنوان فردی که همیشه در فضای آنلاین حضور دارید، از این کار کسب درآمد کنید؟ اگر چنین آرزویی دارید، رفتن به سراغ مدل کسب و کار آنلاین بهترین کاری است که می‌توانید برای خود و آینده‌تان انجام دهید.

پیش‌بینی شده که تا پایان سال ۲۰۲۰، بیش از ۲۷ میلیون از مردم آمریکا، کسب و کارهای سنتی و حضوری را کنار خواهند گذاشت و تمام‌وقت، به‌طور آنلاین فعالیت خواهند کرد. با شیوع ویروس کرونا در اوایل سال ۲۰۲۰، دورکاری و ایجاد کسب و کارهای آنلاین نه‌تنها در آمریکا بلکه در سراسر دنیا، زودتر از انتظار موردتوجه مردم قرار گرفت.

اما آیا با حضور حجم بالای متقاضیان در کسب و کارهای آنلاین، جایی برای شما وجود دارد؟ جواب ساده است، بله!

در دنیای مدرن امروزی، هر روز شاهد یک بازار خاص هستیم که هر کدام سمت‌وسوی منحصر‌به‌فردی دارند. هر روز شاهد کاربران جدید اینترنت هستیم که سنت را کنار می‌گذارند و به دنبال محتوا، محصول و سرویس‌هایی در فضای آنلاین هستند؛ پس قطعا می‌توانید در این فضا، جایگاهی برای خودتان پیدا کنید.

مدل کسب و کار اینترنتی انتخابی شما کدام است؟

در مدل کسب و کار آنلاین انتخاب‌های زیادی وجود دارد که گاهی ممکن است باعث گمراهی مردم شوند. ما در این مطلب از آرسس ، ۱۱ مدل کسب و کار اینترنتی محبوب را معرفی کردیم تا با آن‌ها آشنا شوید و در پست های بعدی به تفصیل به توضیح آنها خواهیم پرداخت ، پس در آینده ما را همراهی کنید .

بهترین مدل های کسب و کار اینترنتی عبارتند از:

 • محصولات دیجیتال

 • فرآیند جذب مشتری

 • سایت‌های اشتراکی

 • تبلیغات نمایشی

 • نرم افزار به عنوان یک سرویس

 • وبلاگ نویسی

 • پادکست تبلیغاتی

 • مشاوره و مربیگری

 • فروشگاه آنلاین

 • ارائه سرویس محصولات تولید شده

 • بازاریابی همکاری

شکی نیست که دنیای کسب و کار آنلاین برای هر شخص، چیزی برای ارائه‌ دارد. شروع هیچ کاری آسان نیست، فروش محصولات راحت نیست و کسب درآمد یک شبه به‌دست نمی‌آید. برای موفقیت در این راه، به صرف زمان، تعهد و فداکاری و میزان قابل‌توجهی مهارت نیاز دارید.

برای موفقیت در فضای آنلاین، علاوه بر موارد گفته شده، باید دو فاکتور بسیار مهم را درنظر بگیرید:

۱. انتخاب بازار مناسب و مدل کسب و کار آنلاین مناسب در این بازار

۲. ایجاد یا یافتن منبع ترافیک و بازدیدکنندگان بالا به‌منظور جذب مشتریان در سایت یا شبکه‌های اجتماعی

کاملا به خودتان بستگی دارد که چه بازاری برای شما مناسب است. حتی ممکن است چند مدل کسب و کار اینترنتی را به‌صورت همزمان انتخاب کنید. مهم این است که نقشه مناسبی داشته باشید و روی هدف‌تان متمرکز شوید.

 

شرکت نرم افزار مدیریت پروژه :

شرکت الگام در زمینه ارائه نرم افزار مدیریت پروژه آرسس فعالیت میکند. این شرکت خدمات خود را با قیمت مناسب و کیفیت مناسب ارائه میدهد.
برای برقراری ارتباط با مشاوران شرکت الگام، از طریق تماس با ما اقدام نمایید

 02691007044کلمه کلیدی :

کسب و کار آنلاین

نام نویسنده :الگام